O nás

Jsme rodinná strojírenská společnost, která zároveň s 3D tiskem nabízí výrobky ze slitin hliníku, zinku, či z plastu.

Disponujeme DMLS tiskárnou EOS M290, s pracovními rozměry 250 x 250 x 325 mm. Tiskneme vždy v ochranné atmosféře aby nedocházelo k reakcím kovových částic.

Naši odborníci se věnují každému dílu zákazníka jednotlivě, třeba i se simulací tisku.

Nabízíme optimalizace dílů, a to nejen vůči zvolené technologii, ale i topologickou optimalizaci dílu. Společně s naší dceřinou společností CARDAM jsme schopni nabídnout komplexní pohled na zpracování a kvalitu dílů.

Právě s našimi partnery, jakými jsou české univerzity, ale též Fyzikální Ústav Akademie Věd ČR vyvíjíme nejvhodnější parametry procesu pro konkrétní materiály, čímž se posouváme stále dál.

O technologii

3D tisk otevírá dveře do světa prakticky neomezeného designu a nových možností oproti konvenční výrobě. Přenesením na kovové materiály jsou možnosti opět o něco větší. Výroba prototypového dílu je běžně otázkou dnů.

Co je možné vytvořit v CAD programech, to jsme schopni vytisknout. Jde o komplexních povrchy dílů designových společností, tisk konformního chlazení nebo například topologicky optimalizované formy pro vysokotlaké lití.

Potenciál 3D tisku tkví v možnosti výroby velmi složitých tvarů bez nutnosti výkresové dokumentace. Výhodou je možnost výroby generovaných struktur, snižování hmotnosti a zachování pevnosti dílů.

3D Portál je ve fázi vývoje. Každá kalkulace je po zadání kontrolována našimi lidmi. Pokud najdete chybu, budeme rádi, když nám jí nahlásíte na bugtrackeru.